Szkolenia i edukacja

Kurs na wiedzę

Szkolenia w PRS S.A.

Przywiązując ogromną wagę do stałego podnoszenia poziomu wiedzy swoich inspektorów oraz zapewnienia im dostępu do najnowszych regulacji prawnych, PRS stworzył system ustawicznego szkolenia i treningów inspektorskich. Opierając się o na naszym doświadczeniu i wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy szkolenia w zakresie posiadanych kompetencji.

Oferta szkoleń

ISO
Szkolenia z systemów zarządzania i przepisów UE
Szkolenia z systemów zarządzania i przepisów UE
przeznaczone są dla wszystkich przedsiębiorstw chcących podnosić standard prowadzonej działalności poprzez doskonalenie kwalifikacji kadry zarządzającej oraz pracowników biorących udział w procesach doskonalących systemy zarządzania w organizacji.
Szkolenia dla armatorów
Szkolenia dla armatorów
podejmują następujące tematy: MLC 2006 w teorii i praktyce; Konwencja SOLAS; Konwencja MARPOL; przepisy państwa flagi a konwencje; rola i zasady działania towarzystwa klasyfikacyjnego; funkcjonowanie struktur IMO w Polsce; ILO, MLC; recykling statków; ocena bezpieczeństwa technicznego statku; wymagania dla urządzeń radiowych.
kontenery
Szkolenia z techniki i technologii
Szkolenia z techniki i technologii
podejmują następujące tematy: budowa i ocena stanu technicznego kontenera, technologia naprawy stalowych kontenerów, prace w przestrzeniach zamkniętych, Morskie Farmy Wiatrowe, nowo wchodzące przepisy techniczne i ochrony środowiska, wymagania techniczne kontenerów i konstrukcji offshore
Seminaria i konferencje
Seminaria i konferencje
Polski Rejestr Statków aktywnie włącza się w popularyzowanie wiedzy w tematach szczególnie istotnych dla działalności swoich klientów jak i w zagadnieniach ważnych z punktu widzenia gospodarki naszego kraju oraz szerzej w skali międzynarodowej. Wyrazem tego są organizowane przez nas wydarzenia branżowe oraz prelekcje naszych ekspertów na konferencjach naukowych.

Prowadzone przez nas szkolenia są połączeniem wiedzy teoretycznej z jej praktycznym zastosowaniem, a naszą kadrę szkolącą stanowią doświadczeni i wysoce wykwalifikowani eksperci.

Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich przedsiębiorstw chcących podnosić standard prowadzonej działalności poprzez doskonalenie kwalifikacji pracowników i kadry zarządzającej.

Nasze główne atuty to elastyczność w dopasowywaniu oferty szkoleniowej do zmieniających się realiów rynkowych i potrzeb zgłaszanych przez naszych klientów oraz doświadczenie trenerów.

99
Przeprowadzonych szkoleń
99
Profesjonalnych trenerów
99
Dostępnych tematów szkoleń
99
Zadowolonych klientów

Rozwiaj umiejetności

Inwestuj w swoich specjalistów tak, jak to robią liderzy na rynku. Dołącz do firm takich jak Polska Grupa Energetyczna, Uniwersyet Morski, PwC czy Ergo Hestia, które dzięki szkoleniom w PRS stale rozwijają kompetencje swoich pracowników. 

Kalendarz szkoleń

Skip to content