Aktualności

W przyszłym tygodniu jesteśmy na Baltexpo 2023

Już niespełna tydzień dzieli nas od kolejnej, 22. edycji Międzynarodowych Targów Morskich i Konferencji – Baltexpo – jednego z najważniejszych wydarzeń organizowanych w Polsce dla podmiotów z branży stoczniowej i dedykowanych tematom gospodarki morskiej.

Tegoroczna edycja będzie miała zmienioną formułę. Nowi organizatorzy – Międzynarodowe Targi Gdańskie – podzielili teren wystawowy na strefy dedykowane stoczniom, portom i firmom z branży logistycznej, podmiotom z obszaru offshore i, co jest nowością, start-upom.

W tzw. strefie STARTUP, zarządzanej przez Infoshare, będą prezentowane innowacyjne rozwiązania dla branży stoczniowej, okrętowej, portowej, offshore i energetyki wiatrowej.  W wydarzenie włączona została i otrzymała swoją strefę wystawienniczą także branża militarna w formie Salonu Balt Military Expo.

Nowością na targach będzie też Dzień Kariery – ostatni dzień targowy, tj. 12.10, który jest dedykowany studentom i uczniom szkół średnich oraz osobom poszukującym zatrudnienia w branży morskiej i usługach powiązanych.

W programie wydarzenia jest oczywiście wręczenie nagród „Złote Kotwice” oraz część konferencyjna. Wystąpienia i dyskusje branżowe zaplanowano na wszystkie trzy dni – nie zabraknie tu też głosu polskiego klasyfikatora. Pełny program konferencji tutaj: https://baltexpo.eu/program/.

Polski Rejestr Statków bierze udział w Baltexpo niemal od początku (od drugiej edycji), więc i w tym roku będziemy mieli na targach swoje stoisko. Tym razem zostaliśmy ulokowani wśród podmiotów z branży stoczniowej – hali B.

Baltexpo to doskonała okazja do spotkań i rozmów między podmiotami z branży morskiej, miejsce wymiany doświadczeń między ekspertami. To także okazja do poznania nowych rozwiązań w technologiach tworzonych dla branży.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz targów. Czekamy na Państwa w dniach 10-12 października na stoisku nr B5.

Strona wydarzenia

Skip to content