Oferty pracy – Pion Certyfikacji

Miejsce pracy: Gdańsk, Centrala PRS

Stanowisko: Przedstawiciel Dyrektora Pionu Certyfikacji

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad następującymi systemami zarządzania:
  • jednostki certyfikującej wyroby wg normy PN-EN ISO/IEC 17065;
  • jednostki certyfikującej personel wg normy PN-EN ISO/IEC 17024;
  • jednostki certyfikującej systemy zarzadzania wg normy PN-EN ISO/IEC 17021-1;
  • weryfikatora EMAS wg normy PN-EN ISO/IEC 17021-1;
  • weryfikatora GHG wg normy PN-EN ISO 14065, PN-EN ISO/IEC 17029;
  • laboratorium badawczego wg normy PN-EN ISO/IEC 17025.
  • Nadzór nad audytami wewnętrznymi, działaniami korygującymi i zapobiegawczymi oraz doskonalącymi.
  • Opracowywanie dokumentacji dot. procesów systemowych, wynikających w ww. norm akredytacyjnych.
  • Współpraca z innymi komórkami Pionu oraz współpraca z jednostką akredytującą- Polskim Centrum Akredytacji.
  • Wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem komórki (m.in. aktualizacja i udostępnianie dokumentacji oraz stały nadzór nad dokumentami, prowadzenie rejestrów, rozliczanie ocen PCA i innych instytucji (w tym finansowe), prowadzenie działań korygujących i doskonalących oraz monitorowanie stanu ich realizacji, organizowanie i nadzór nad realizacją audytów wewnętrznych, kontakty z jednostką akredytującą i innymi instytucjami).
  • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Inicjowanie zmian w systemie jednostki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie zawodowe ok. 3 lat w wyżej wymienionym obszarze.
  • Certyfikat auditora wewnętrznego i doświadczenie w audytowaniu.
  • Znajomość wymagań norm dotyczących systemów zarządzania (np. ISO 9001).
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność, kreatywność, inicjowanie doskonalenia oraz nowych rozwiązań.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Dokładność, sumienność i rzetelność.
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność.
  • Chęć rozwoju zawodowego, wysoka motywacja do pracy.

Stanowisko: Ekspert w Biurze Certyfikacji Wyrobów i Osób

  • realizacja procesów certyfikacji/oceny zgodności w zakresie posiadanych kompetencji;
  • kontakt z klientami podczas realizacji procesów certyfikacji/oceny zgodności;
  • prowadzenie audytów/inspekcji w miejscu wytwarzania wyrobów/prowadzenia procesów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (min. inż., mile widziane: oceanotechnika, okrętownictwo, mechanika);
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • prawo jazdy kat. B;
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień certyfikacji i oceny zgodności;
  • znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17065;
  • znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17020;
  • znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17029;
  • znajomość wymagań normy PN-EN ISO 9001;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów/inspekcji.
Cały czas jesteśmy otwarci także na kandydatów do współpracy na zasadzie zleceniowego audytora zewnętrznego systemów zarządzania, we wszystkich oferowanych przez nas usługach certyfikacji.

Pracuj w PRS S.A.

Aplikuj na wybrane stanowisko poprzez poniższy formularz

Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
rekrutacja@prs.pl

Oferujemy:

Pracę w organizacji rozpoznawalnej na rynku międzynarodowym

Zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo poprzez umowę o pracę.

Rozwój zawodowy

Oparty na systemie szkoleń i kształtowaniu środowiska pracy oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, finansowanych przez pracodawcę.

Elastyczny czas pracy

Elastyczny czas rozpoczęcia pracy umożliwia dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb, co sprzyja równowadze, między życiem zawodowym, a prywatnym.

Pracowniczy Program Emerytalny

To sposób na gromadzenie dodatkowych oszczędności na fundusz inwestycyjny na czas emerytury, w którym pracodawca, dofinansowuje comiesięczną składkę.

Dofinansowanie do Pakietu Opieki Medycznej

Pakiet medyczny to prywatna usługa zdrowotna, która jest alternatywą dla publicznej opieki zdrowotnej, zapewniając spokój i wsparcie w przypadku różnych sytuacji życiowych.

Kafeterię MyBenefit

Możliwość wyboru i dopasowania benefitów do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. W ramach tego oferujemy np. karty MultiSport oraz bilety do kina, teatru, na koncerty, czy na basen.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Są to środki finansowe przez pracodawcę, które są gromadzone na osobnym rachunku bankowym, w celu zapewnienia wsparcia socjalnego uprawnionym do tego pracownikom.

Strzeżony parking/garaż dla rowerzystów

Na terenie firmy znajduje się bezpłatny, ogrodzony parking dla pracowników oraz garaż na rowery.